www.cvonline.hu
EUWORK Kft.-Autószerelő - Németország

Autószerelő - Németország

Németországban, regensburgi Mazda szervizbe keresünk autószerelőket.

A munka betöltéshez feltétlenül szükséges megfelelő német nyelvtudás, és legalább 4 év tapasztalat.

Következő munkakörökbe keresünk jelentkezőket:

  • karosszéria lakatos
  • autó elektronikai műszerész
  • gumiszerelő
  • autóipari szakmunkás
  • szerviz technikus Ford-os tapasztalatokkal
  • szervizvezető

Elvárások:

  • Legalább 4-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Márkaszervizben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Fizetések:

bruttó 9-10 euro/óra (függ a tapasztalatoktól)

Munkaidő:

Hétfőtől - Péntekig 11:00-tól 21:00-ig, havi 180 óra munkavégzés

Próbaidő: 6 hónap

Szállás:

Munkaadó biztosítja, különálló szobákban. Ennek díja 216 euro/hó

Jelentkezni egy német és egy magyar nyelvű önéletrajz elküldésével lehet a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Regensburg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld