Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

www.cvonline.hu

AUTÓS HÁZIGONDOZÁS - ANGLIA

EUWORK Kft.-AUTÓS HÁZIGONDOZÁS - ANGLIA
Hozzáadva 2014.09.16.
Hirdetés azonosító: 216946

London közvetlen közelében, Surrey megyében tudunk elhelyezni jogosítvánnyal rendelkező munkatársakat. A cég által nyújtott 1-hetes képzés alatt felkészítik a jelentkezőket a napi feladatokra, ezenkívül gyakorolhatják a bal oldali közlekedésben való vezetést.

Angliában sok idős ember él egyedül az otthonában segítség nélkül. Magas színvonalú szolgáltatást nyújtó brit partnerünk számukra keres gondozókat egészséges és szakellátást igénylő

idősek házi ápolására.

Feladatok:

  • adott címlista alapján az idősek látogatása a saját otthonukban
  • mindennapi teendőkben való segítségnyújtás: tisztálkodás, étkezés, gyógyszeres ellátás, bevásárlás, kisebb házimunkák

A munkáról:

  • 4 hosszú nap 7:00-14:00ig és 16:00-22:00ig, 2 rövid nap 7:00-14:00ig és egy szabadnap.
  • A fizetés: bruttó 7-7,35 GBP/óra (a gondozással töltött idő fizetett, kb. heti 40-50 óra)
  • Amennyiben szükséges a munkaadó szállást is tud biztosítani. Ennek ára 60-80 GBP/hét.

A munkavégzéshez biztosítanak autót.

A munkavégzést 1 hetes tréning előzi meg, amelyen felkészítik a gondozókat a munkavégzésre, illetve lehetőség van a jobb kormányos autóvezetésbe beletanulni. A cég a tréning idejére szállást biztosít.

Elvárások a jelentkezőktől:

  • B-kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • min. társalgási szintű angol nyelvtudás
  • gondozói/egészségügyi tapasztalat előny, de nem feltétel
  • a feladatkörnek megfelelő személyiség
  • munkabírás, terhelhetőség

További információ, még több külföldi munka honlapunkon.

Jelentkezés: angol nyelvű fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.
kitti@euwork.hu

Irodáink
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111

Érdeklődni hétfőtől péntekig 9-től 17 óráig.

Munkavégzés helye:
Nagy Britannia
Kategória
Szakmunka / fizikai munka, Külföldi munka, Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat
Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség
Középiskola
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Zala, Veszprém, Vas, Szabolcs-Szatmár-Bereg, ... Pest, Komárom-Esztergom, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Hajdú-Bihar, Győr-Moson-Sopron, Fejér, Csongrád, Borsod-Abaúj-Zemplén, Bács-Kiskun, Somogy, Tolna, Nógrád, Békés, Baranya, Budapest, Külföld

Fizetés:

350000 HUF

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése