www.cvonline.hu

Automotive Quality Team Manager

  • A hirdetés 735 napja lejárt
Partnercégünk részére keresünk munkatársat
Minőségirányítási vezető
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk autóipari beszállító multinacionális vállalat

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • A minőségügyi csapat szakmai vezetése
  • Minőségi folyamatok koordinálása
  • Belső és külsö auditokkal kapcsolatos tevékenységek vezetése
  • A beosztottakhoz kapcsolódó operatív feladatok ellátása
  • A vállalat képviselete magasabb szinten
  • Riportolás a vállalat vezetőjének

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • SMT ismeretek
  • Aktív tárgyalóképes angol, középfokú német nyelvtudás
  • Legalább 5 év autóipari vállalatnál betöltött minőségügyi vezetői tapasztalat
  • Minőségirányítási szabványok és technikák precíz ismerete
  • Pontos, határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, bónusz, cafeteria, telefon
  • Biztos munkahelyi háttér, karrierlehetőség vállalaton belül
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő