www.cvonline.hu

AUTÓMOSÓ Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.06.29.
Hirdetés azonosító: 413009

Feladatok:
  • szervizelt gépkocsik külső tisztítása
  • autóbelső porszívózás
  • műszerfal ápolás
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • 2 hetes munkavégzés vállalása
  • megbízhatóság, precizitás
  • rugalmasság
Előny:
  • csornai vagy Csorna környéki lakóhely
Amit kínálunk:
  • bruttó 535 Ft-os órabér
Munkavégzés helye:
  • Csorna
Egyéb:
  • Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig 08.00-17.00 óráig
Kapcsolat:
Várjuk azon diákok jelentkezését, akik a megadott feltételekkel tudnának munkát vállalni. Jelentkezni lehet: linka.melinda@prohuman.hu e-mail címen, vagy a +36-20/6655-710 telefonszámon.