www.cvonline.hu

Automatizálási technikus

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk egy ismert, folyamatosan fejlődő, multinacionális autóipari gyártócég

Munkavégzés helye:
Mór

Feladatok:

  • A gyártó berendezések automatikáinak karbantartása
  • Meghibásodások (érzékelők, PLC, pneumatika) kijavítása
  • Részvétel a tervszerű karbantartásban
  • Esetenkén a berendezések programozása, a vezérlő programok módosítása
  • A fellépő nem szokványos hibák dokumentálása
Elvárások:
  • Automatizálási technikus, gépésztechnikus vagy hasonló végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (bejárási támogatás, bónusz)
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
Munkavégzés helye Mór
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Mór