www.cvonline.hu

Autóipari NYÁK fejlesztő

Feladat

  • Elektronikai vezérlőegységek fejlesztési projektjeiben való aktív részvétel,
  • Áramköri modulok szimulációja, tesztek elvégzése,
  • Tesztberendezések összeállítása, fejlesztése,
  • Hardverspecifikációk összeállítása,
  • Szoros együttműködés más projektcsoportokkal.

Versenyképes fizetés + egyéb juttatások

Munkaidő

Budapest

Amit ajánlunk

Világszínvonalú munkakörnyezet, támogató kollégák, szakmai fejlődési és karrierlehetőség.

Elvárás

  • Villamosmérnöki diploma,
  • Magabiztos szóbeli angol VAGY németnyelv-tudás,
  • Munkatapasztalat analóg és digitális áramkörök tervezésében,
  • CAD rendszerekben való jártasság,
  • Erős kreativitás,
  • Önálló, precíz munkavégzés.
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Budapest