www.cvonline.hu

Asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 747259
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Magyarország legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatója profi csapatába munkatársat keres.

Feladatok:

  • irodai: adminisztratív, adatrögzítési és ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • pontosság, precizitás

Munkaidő: rugalmas, személyre szabható beosztás hétköznapokon

Előnyt jelent:

  • rugalmas munkaidő (akár heti 2-5 nap)
  • professzionális munkahelyi környezet
  • rendkívül változatos munkakör
  • előrelépési lehetőség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • munkalehetőség hosszú távra
  • gyakorlati idő leigazolásának lehetősége
  • szakmai fejlődés

Eleged van az unalmas, sablonos munkákból (címkézés, fénymásolás, stb.)?

Vagy inkább szeretnéd kipróbálni magad egy igazán változatos és tartalmas munkakörben?

Akkor jelentkezz rá Link megjelenítéset követően !!!