Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

ASSISTANT MANAGER (SZÁLLÍTMÁNYOZÁS)

IMPC Personnel Hungária Kft.-ASSISTANT MANAGER (SZÁLLÍTMÁNYOZÁS)
Hozzáadva 2013.05.14.
Hirdetés azonosító: 407665
lejárt

Megbízónk elektronikai termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó, termékcsoportjában globálisan piacvezető multinacionális nagyvállalat.A dinamikus piaci növekedést magas színvonalú innovatív megoldások és a termékek megbízható minősége alapozzák meg. A gyártás további bővítéséhez tapasztalt és elkötelezett munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK
a Szállítmányozási Vezető munkájának támogatása, szükség szerinti
  helyettesítése
- Szárazföldi és légi szállítások teljes körű koordinációja
- távol-keleti desztinációkról áruérkeztetés
- Kapcsolattartás helyi fuvarozó cégekkel, fuvarszervezés
- Számlázás, adminisztráció vezetés
- Napi szintű kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel,

ELVÁRÁSOK
- Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás,
- Szállítmányozási területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség,
- Kihívásokat kereső, határozott személyiség
- Stressztűrő képesség, elhivatottság, rátermettség.
- Olyan lakóhely, ahonnan nem jelent gondot a jászfényszarui munkavégzés

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Kihívásokban gazdag munkakör a világ legnagyobb szórakoztató-elektronikai
  vállalatánál,
- Egyedülálló szakmai fejlődési és –karrierlehetőség
- Jelentős alapbéren felüli juttatások
- Stabil, biztos vállalati háttér

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Hatvan-Jászberény térsége

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes magyar és angol nyelvű, Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését:
ASSISTANT MANAGER (Szállítmányozás), Hatvan-Jászberény térsége

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon:
Fax:
Web: www.impc.hu

Munkavégzés helye:
Hatvan-Jászberény környéke
Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Jász-Nagykun-Szolnok

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése