www.cvonline.hu

Áruházi műszaki promóter

  • A hirdetés 833 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársakat keres

Feladat:

  • Adott áruházban műszaki termékek bemutatása és értékesítése
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció készítése
  • Felkészítő tréningeken való részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hatékony munkavégzés csapatban és önállóan
  • Eredményorientáltság; fiatalos lendület
  • Kiváló kommunikációs készség - értékesítői véna
  • Műszaki beállítottság

Előny:

  • Mobilitás, rugalmasság
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Hétvégén végezhető munka
  • Versenyképes, ösztönző jövedelem (fix+bónusz)
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Helyszín:

  •  Budapest és környéke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő