Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

APPLIKÁCIÓS PROJEKTMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.-APPLIKÁCIÓS PROJEKTMÉRNÖK
Hozzáadva 2012.09.10.
Hirdetés azonosító: 371136
lejárt

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

APPLIKÁCIÓS PROJEKT MÉRNÖK

FELADATOK
- Fejlesztési projekt indítása, tervezése, ellenőrzése
- Projektcsapat kialakítása, vezetése
- APQP/ vevői dokumentációk készítése, vezetése
- Időtervek készítése a vevőkkel illetve a szakterületekkel való szakmai egyeztetés
  után
- Projektcsapat képviselete a belső és külső vevők között
- Információáramlás biztosítása a projektcsapat, vezetőség, vevők között
- A projekt rizikóinak meghatározása
- Folyamatos egyeztetés a vevővel és a szakterületekkel, külső és belső javító
  intézkedések tervezése, vezetése
- FQTP/DV/PV/Autó tesztek egyeztetése, végrehajtásuk ellenőrzése
- proto/ mintagyártások előkészítése, kiszállítások felügyelete
- Projekthez tartozó erőforrások felügyelete

ELVÁRÁSOK
- Villamos- vagy mechatronikai mérnöki végzettség,
- Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás.
- Jó kommunikációs készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Többéves projektvezetési tapasztalat
- Jó problémamegoldó képesség és gyakorlatias gondolkodásmód

ELŐNYT JELENT
- autóiparban szerzett tapasztalat,
- további nyelvismeret (francia /olasz)

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
- Nemzetközi környezet, szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Veszprém megye

Várjuk fényképes, magyar és angol és német nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Applikációs projektmérnök, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472

Munkavégzés helye:
Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Veszprém

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése