www.cvonline.hu

Anyagmozgató technikus (Referenciaszám: CSZS-548)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.08.29.
Jelentkezési határidő: 2013.04.02.
Hirdetés azonosító: 405899

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • tapasztalat logisztikai területen/ raktári környezetben,
  • targoncára vezetői engedély- elektromos targonca és magasemelésű villás targonca,
  • SAP ban vagy hasonló vállalatirányítási rendszerben való jártasság,
  • jó kommunikációs készség,
  • tanulásra való képesség és hajlandóság
  • folyamatos munkarend vállalása

Feladatok:

  • Félkész áruk mozgatása a termelési területek között.
  • A gépek feltöltése alapanyagokkal és fogyóeszközökkel.
  • A szupermarket feltöltése/ utánpótlása alapanyagokkal és fogyóeszközökkel.
  • A fenti tevékenységek feljegyzése, ahogy azt a munkautasítások kérik.
  • A fentiekre a kívánt SAP tranzakciók elkészítése.
  • A kamionok megtöltése, kipakolása.
  • Fogadni/ kiadni az árukat az SAP-ben.
  • Papírmunka elkészítése az áruk fogadására és szállítására.
  • Anyagok kezelése a raktárban.
  • A gyári anyagmozgatással kapcsolatosan fejlesztő javaslatok tétele.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Bejárás támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények

A munkavégzés helye:

Tatabánya - Környe Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ egyik vezető gyógyászati eszközöket, berendezéseket és reagenseket gyártó orvos technológiai cégéhez toboroz és közvetít munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon weboldalunkon, mint álláskereső, és töltse fel szakmai önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSZS-548-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)