www.cvonline.hu

Anyagmozgató raktáros, targoncás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 489758

Megbízó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • raktárterületen felmerülő raktárosi feladatok ellátása,
  • anyagmozgatási feladatok ellátása,
  • áru összekészítése, komissiózása,
  • áru bevételezése, adminisztrálása,
  • targoncakezelés: homlokvillás targonca, oldalemelős targonca, toló-oszlopos targonca, elektromos béka,
  • egyéb adminisztráció, raktárosi feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • új jogszabályoknak megfelelő OKJ-s elektromos targoncavezetői engedély és tapasztalat (3312, 3313, 3324 kódszámú targoncák)
  • két vagy három műszakos munkarend vállalása,
  • anyagmozgatási, raktározási gyakorlat,
  • számítógépes programok felhasználói ismerete,
  • megbízhatóság,
  • rugalmasság,
  • ápoltság.
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű,
  • raktározásban használt program ismerete.
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Egyéb:
  • Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő targoncavezetőket tudjuk értesíteni egy héten belül.
  • Regisztráljon adatbázisunkba!
  • További információért és álláslehetőségekért kérjük, látogasson el honlapunkra Link megjelenítése
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretné megpályázni ezt a pozíciót, küldje el önéletrajzát bérigénye és a pozíció "Anyagmozgató raktáros-targoncás", illetve referencia szám (ARB 002) megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Budaörs