Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

www.cvonline.hu

Animátor munka Görögországban

EUWORK Kft.-Animátor munka Görögországban
Hozzáadva 2015.01.06.
Frissítve 2015.01.09.
Hirdetés azonosító: 207406

Az animátorok 4-5 csillagos szállodákban dolgoznak, feladatuk a vendégek szórakoztatása, gyerekfoglalkozások, sportprogramok szervezése és levezénylése, esténként showműsorok szervezése
A 2015-as szezonra ciprusi, görögországi és spanyolországi 4-5 csillagos szállodákba keresünk animátorokat.

Ha életvidám típus vagy, mindig feltalálod magad és tudsz nyelveket, akkor akár tapasztalat és szakképesítés nélkül is felvesznek, ugyanis képzést biztosítanak!

Elvárások:
- aktív, pörgős, magabiztos személyiség, aki nem fél megszólítani embereket
- jó kapcsolatteremtő képesség - felnőttekkel és gyerekekkel egyaránt
- folyékony ANGOL nyelvtudás
- egy második idegen nyelv társalgási szintű ismerete, leginkább német, orosz vagy francia
- jó szervezési képességek
- vonzalom a sportok iránt - lehetőleg tapasztalat is
- korhatár: 18-30 év
- 6 hónapos munkavégzés vállalása

Munkakörök: sportanimátor, gyerekanimátor, all round animátor

Szállás és teljes ellátás ingyenesen biztosított, így akár teljes fizetésedet félre tudod rakni!
Ezen felül havi 600 eurós (nettó) fizetés valamint repjegyet is támogatják!

Munkába állás: 2015 április, a minimum munkavállalás 5 hónap.

Ajánlott kezdőtőke: kb. 100 000 Ft, mely szinte teljes egészében a visszaigényelhető a munka után.

További információk az animátor munkánkkal kapcsolatosan

Jelentkezés: angol vagy német nyelvű fényképes önéletrajzzal a szandra@euwork.hu email címen.

Munkavégzés helye:
Görögország, Ciprus, Egyiptom
Kategória
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Külföldi munka
Minimális tapasztalat
Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség
Középiskola
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Külföld, Budapest, Baranya, Békés, ... Nógrád, Tolna, Somogy, Bács-Kiskun, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Vas, Veszprém, Zala

Fizetés:

150000 HUF

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése