www.cvonline.hu
Exact Solutions Kft.-Android mobilalkalmazás fejlesztő

Android mobilalkalmazás fejlesztő

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Partnerünk egy nemzetközi informatikai nagyvállalat budapesti irodája. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk tapasztalt android fejlesztőket.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Nagyvállalati mobilalkalmazások és felhasználói felület fejlesztése / tervezése
  • Felmerülő hibák kijavításában való közreműködés
  • Dokumentáció

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves android fejlesztői tapasztalat
  • Android SDK ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (napi kapcsolattartás külföldi csapattagokkal)
  • Kreativitás, csapatszellem, jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód.

Előnyök:

  • WebOS/ BlackBarry / Windows Phone tapasztalat
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai-, nyelvi fejlődés, tanulási lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Magas fizetés, kiemelkedő juttatási csomag.
Munkavégzés helye Budaörs
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budaörs
Egyéb hasonló állások Önnek
LINUX Rendszergazda

TAKINFO Takarékszövetkezeti Informatikai Kft.

Pénzügyi területen IT üzemeltetését végző cég L...
Budapest

Statisztikus – Informatikus

OTP Bank NyRt.

Az OTP Bank Nyrt. statisztikus-informatikus mun...
Budapest

ONLINE ADATELEMZÉSI SENIOR SZAKÉRTŐ

Az OTP Bank Nyrt. ONLINE ADATELEMZÉSI SENIOR SZ...