www.cvonline.hu

Android mobilalkalmazás fejlesztő

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Partnerünk egy nemzetközi informatikai nagyvállalat budapesti irodája. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk tapasztalt android fejlesztőket.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Nagyvállalati mobilalkalmazások és felhasználói felület fejlesztése / tervezése
  • Felmerülő hibák kijavításában való közreműködés
  • Dokumentáció

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves android fejlesztői tapasztalat
  • Android SDK ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (napi kapcsolattartás külföldi csapattagokkal)
  • Kreativitás, csapatszellem, jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód.

Előnyök:

  • WebOS/ BlackBarry / Windows Phone tapasztalat
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai-, nyelvi fejlődés, tanulási lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Magas fizetés, kiemelkedő juttatási csomag.
Munkavégzés helye Budaörs
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budaörs
Egyéb hasonló állások Önnek
ABAP Developer

Work Force Kft.

On behalf of our client we are looking for a ne...
Pest

Adminisztrátor gyakornok (Referenciaszám: PJ4792)

Pannonjob Kft.

Budapestre, a XIV. kerületbe keresünk diákot a ...

VEZETŐ SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Veszprém megyei, neves multinacionális váll...
Magyarország