www.cvonline.hu

ÁLTALÁNOS BESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 418036

Link megjelenítéseimages/editor/1339665290.jpg" border="0" alt="" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

Piacvezető multinacionális vállalat számára keresünk szakembert az alábbi
pozícióra:

FELADATOK
- a vállalat működéséhez szükséges karbantartási anyagok,
  szolgáltatások beszerzése magyar és angol nyelven,
- beszállítók felkutatása, versenyeztetése, ártárgyalások lebonyolítása,
- szolgáltatási, szerviz és bérleti szerződések lebonyolítása,
- keretszerződések megkötése és felülvizsgálata,
- a vezetői döntések meghozatalához szükséges  információk
  megszerzése, döntéselőkészítés

KÖVETELMÉNYEK
Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy műszaki),
- Beszerzői tapasztalat (1-3 év),
- Kiváló angol nyelvtudás,
- Jó problémamegoldó képesség, határozottság, kiemelkedő tárgyalási
  készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT
Vonzó alapbér és mozgóbér,
- 13. havi fizetés és cafeteria,
- munkába járás támogatása.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos
megnevezését:
 Általános beszerző, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon:
Fax:
Web: Link megjelenítése