www.cvonline.hu

Alkalmazás támogató (Német/Angol)

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Partnerünk egy nemzetközi érdekeltségű gépgyártó nagyvállalat dinamikusan bővülő pécsi leányvállalata.

Munkavégzés helye:
Pécs

Feladat:

  • CAD alkalmazások felhasználóinak támogatása német illetve angol nyelven
  • CAD alkalmazások üzemeltetése, kapcsolódó projektek támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki vagy IT végzettség
  • Erős angol ÉS német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szezett tapasztalat, CAD iránti érdeklődés előny

Amit kínálunk:

  • Szakmai-, nyelvi fejlődési, tanulási lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Hosszú távú nemzetközi munkalehetőség
  • Rendszeres külföldi szakmai kiküldetések
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye Pécs
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pécs