Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Alkalmazás Rendszergazda

TAKINFO Takarékszövetkezeti Informatikai Kft.-Alkalmazás Rendszergazda
Hozzáadva 2012.06.27.
Hirdetés azonosító: 416032
lejárt

A Takarékszövetkezeti Informatikai Kft. (TAKINFO) Banki alkalmazások osztálya

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Electra és Portal rendszer üzemeltetése, supportálása, fejlesztések koordinációja.

Elvárások a leendő kollégánkkal szemben:

  • Középfokú informatikai végzettség,
  • HTML, PHP alapismeret,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Ügyfél orientáltság,
  • Új iránti fogékonyság,
  • Word, excel, ismeret.

Előny:

  • SQL, Unix, Access alapismeret,
  • Home Banking és Internet Banking, valamint alapszintű banki ismerete.

Kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai előremenetel, fejlődés.

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése