www.cvonline.hu

Alkalmazás-paraméterező / junior szoftverfejlesztő

Munkakör / Position:

Alkalmazás-paraméterező/junior szoftverfejlesztő

Cég / Company: iFlow Informatikai Tanácsadó

Kategória / Category: Information Technology

Cégről / About the company

Cégünk 2007 végén kezdte meg működését a hazai és nemzetközi IT piacon, válaszul az elmúlt időszak gazdasági és informatikai kihívásaira. Már a kezdetektől fogva magyar és külföldi nagyvállalatok komplex projektjein dolgoztunk: különböző szoftverek, rendszerek (főként workflow és workforce menedzsment rendszerek) implementációjában, 3rd party termékek, rendszerek, alkalmazások integrációjában veszünk részt, illetve a fentiekhez és más termékekhez is köthető tanácsadási tevékenységet végzünk folyamatosan.

Pozíció részletezése / Position overview

Alkalmazás-paraméterező/junior szoftverfejlesztő pozícióba keresünk kollégát teljes munkaidőre, az alábbi feltételekkel és jellemzőkkel.

Feladatok:
Az alkalmazás-paraméterező/junior szoftverfejlesztő felelős a rábízott informatikai feladat szakszerű elvégzéséért a felettesének támogatása mellett.

  • termékfejlesztő csapat tagjaként, munkafolyamat-irányító rendszer fejlesztése, paraméterezése
  • üzleti folyamatok megértése
  • az elvégzett munka tesztelése, dokumentálása
  • együttműködés valamennyi projektszereplővel
  • a határidők betartása

Elvárások:

  • Minimum 1-2 év munkatapasztalat bármilyen magas szintű objektum orientált nyelvben
  • problémamegoldó képesség
  • angol nyelvtudás
  • csapatjátékosság proaktív,
  • önálló munkavégzésre képes személyiség
  • terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • rugalmasság, jó alkalmazkodóképesség a változásokhoz.

Előnyt jelent továbbá:

  • XML,XSLT tapasztalat
  • SQL (Oracle) ismeretek
  • Java/JavaScript tapasztalat
  • folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok
  • programnyelvek és szoftvertechnológiák készség szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • a pozíciónak megfelelő fizetés
  • bizonyított tehetség és az elvárásoknak megfelelő hozzáállás mellett gyors kompenzációs előrelépés
  • laptop, internet-elérés, mobiltelefon
  • szakmai felkészítés, fejlődési lehetőség
  • professzionális irodai környezet
  • fiatalos, nyitott, közvetlen légkör
  • változatos, önálló feladatok, új kihívások.
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest