www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Web Survey Editor)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 348071
lejárt
FELADAT

Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója Téged is vár!

Feladatok

  •  Nemzetközi vállalati online kérdőívrendszerek menedzselése
  •  Webes kérdőívtartalmak szerkesztése (HTML, CSS)
  •  Beérkező eredmények kiértékelése
  •  Statisztikák, riportok készítése ügyfeleink számára
  •  Ajánlatok technikai engedélyezése
  •  Eseti jellegű külföldi utazások

Elvárások

  •  Informatikai végzettség vagy annak megfelelő releváns tapasztalat
  •  Tárgyalóképes német és legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  •  HTML, CSS és hálózati ismeretek
  •  Microsoft Office, főként Excel és PowerPoint magabiztos használata
  •  Pontos precíz munkavégzés, valamint nyitott, csapatjátékos attitűd

Előny:

  •  SPSS vagy bármely statisztikai program gyakorlati ismerete
  •  Web fejlesztés/design tapasztalat
  •  Projektkoordinációban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  •  Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  •  Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban
  •  Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
  •  Fiatal és dinamikus csapat
  •  Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Munkavégzés helye

  •  Budapest

Kérünk, hogy részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 70366

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió