www.cvonline.hu

Akvizíciós bankár

Bankunk az olasz Banco Popolare bankcsoport tagja, mely 140 év tapasztalatával immár
közel 3 millió ügyfelének biztosít stabil pénzügyi partnerséget Európa-szerte a 2200 fiókból álló fiókhálózatában, munkatársat keres

pozícióba.

Főbb feladatok:

•    Ügyfél akvirálás,
•    Aktív keresztértékesítési tevékenység ellátása,
•    Betéti termékek, és lakossági hitelek értékesítése,
•    Részvétel a fióki tervszámok megvalósításában,

Elvárások:

•    Középfokú szakirányú végzettség,
•    Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
•    Minimum 2 év (banki) direkt és telefonos értékesítés terén szerzett tapasztalat,
•    Akvizícióban szerzett tapasztalat, kiterjedt ügyfélkör
•    Ügyfélorientált, eredményorientált szemléletmód,
•    Kiváló kommunikációs képesség,
•    Értékesítési készség,
•    Precizitás.

Előny:

•    Flexcube rendszer ismerete,
•    Aláírási és okmányazonosító oklevél,
•    OKJ-s valuta pénztárosi bizonyítvány.

Amit kínálunk:

•    Főállású munkaviszony,
•    Versenyképes jövedelem,
•    Kedvező munkakörülmények.

Munkavégzés helye:

•    Budapest,Budaörs

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette érdeklődését, angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát küldje el a lenti email címre, „akvizíciós bankár” jeligére.

Banco Popolare Hungary Bank Zrt.Humánpolitikai főosztály, 1088 Budapest Rákóczi út 1-3.
Tel.: 06-1/235-7469
Fax: 06-1/429-8966

Munkavégzés helye Budaörs, Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Budaörs