www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁTOR (5325)

  • A hirdetés 1814 napja lejárt

Elvárások:
•Minimum középfokú végzettség, érettségi
•Felhasználó szintű számítógépes ismeret
•INTRASTAT adatszolgáltatási ismeret
•Aktív német nyelvismeret, írásban és szóban
•Legalább 3 éves irodai tapasztalat
•Kiváló kommunikációs képesség
•Magabiztos fellépés

Előny:
•Közgazdasági végzettség
•Környezetvédelmi termékdíj bevallás ismerete
•„B” kategóriás jogosítvány
•Gépírás ismeret

Feladatok:
•Számítógépes adatrögzítés
•Szállítólevelek készítése
•Szállítói számlák iktatása dokumentációja
•Havi INTRASTAT adatszolgáltatás
•Környezetvédelmi termékdíj bevallás készítése
•Ügyfélszolgálati teendők ellátása (fax, telefon)

Juttatás:
•Versenyképes jövedelem
•6 hónap után cafeteria
•Utazási költség térítése

Munkavégzés helye:
Győrtől 10 km-re

•Pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével regisztráció után a Link megjelenítése oldalon keresztül várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben (8-16 óráig) Molnárné Erneszt Ildikónál lehet az alábbi telefonszámon: 70/9464444.
Link megjelenítése