www.cvonline.hu

Adatbázis rendszermérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.04.29.
Hirdetés azonosító: 402180

Ügyfelünk a magyarországi IT piac egyik legdinamikusabban fejlődő rendszer-integrátori vállalkozása, az egyik legnagyobb Call- és Contact Center-fejlesztő cég.

Folyamatosan bővülő termékfejlesztő csapatába keres

munkatársat.

Feladatok:

  • Ügyfélkapcsolati szoftverrendszerek, Contact Center modulok adatbázisának tervezése, implementálása, felügyelete
  • Adatbázisok/adatelérési réteg tervezésével / fejlesztésével / üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Transact-SQL nyelven különböző komplexitású tárolt eljárások készítése
  • Statisztika és Reporting rendszerek üzemeltetése
  • Backup&recovery feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • MS SQL 2005 / 2008 specifikus adatszervezési megoldások átfogó ismerete
  • T-SQL (tárolt eljárások, táblák, nézetek, stb. kezelése)
  • SQL üzemeltetés (adatbázisok felügyelete, adatbázis migrációk, üzemeltetési job-ok, riasztások menedzsmentje)
  • SQL Profiler (teljesítménymonitorozás, optimalizálás)
  • Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés
  • Ügyfélközpontú, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Amit az ügyfelünk kínál:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Kiemelkedő bérezés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Prémium kategóriás ügyfélkör

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a karrier3@prohuman.hu  e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió