Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Adatbázis rendszermérnök

TCT Hungary Kft.-Adatbázis rendszermérnök
Hozzáadva 2012.04.28.
Hirdetés azonosító: 369121
lejárt

  A TCT Hungary Kft., Magyarország vezető rendszerintegrátori vállalkozása adatbázis menedzsment részlegére keres

ADATBÁZIS RENDSZERMÉRNÖK

                                                    munkatársat.

Feladatok:
• Ügyfélkapcsolati szoftverrendszerek, Contact Center modulok adatbázisának tervezése, implementálása, felügyelete,
• TCT egyéb rendszereinek adatbázis tervezései, kivitelezései valamint a hozzá kapcsolódó BI kialakítása,
• Statisztika és Reporting rendszerek üzemeltetése,
• T-SQL riportok készítése.

Elvárások:
• Felsőfokú, szakirányú végzettség,
• Szakmai tapasztalat.

Szükséges ismeretek:
• MS SQL Server 2000, 2005, 2008 átfogó ismerete,
• T-SQL (tárolt eljárások, táblák, nézetek, stb. kezelése),
• SQL üzemeltetés (adatbázisok felügyelete, adatbázis migrációk, üzemeltetési job-ok, riasztások menedzsmentje),
• SQL Profiler (teljesítmény monitorozás, optimalizálás).

Az ideális jelölt:
• Kiváló analizáló és problémamegoldó képességgel rendelkezik,
• Jellemző rá a módszeresség,
• Pontos, precíz és munkájával szemben mindig igényes,
• Felelősségteljes, önálló munkavégzés jellemzi.

Előnyt jelent:
• Reporting Services, Analysis Services, SSIS, replikáció terén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem (megegyezés szerint),
• Szakmai fejlődés és tanulási lehetőség,
• Kitűnő munkahelyi környezet.

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerületében lévő modern irodaház, ahol barátságos légkörben, fiatalos csapatban nyílik lehetőség a magas színvonalú munkavégzésre.

Munkakezdés: azonnal.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen tagja lennél Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, technológiai K+F vállalatának, úgy fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzod, a jövedelemigény, valamint a megpályázott pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk!

Kategória
IT / Informatika
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése