www.cvonline.hu
Adatbázis Adminisztrátor
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 438856
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Szerverek és alkalmazások adminisztrációja a   teljesítmény- és minőség jelentésekhez, valamint statisztikák készítése   telekommunikációs platformokon.
  • Adatbázisok és web alkalmazások   továbbfejlesztése.
  • Jelentések automatizálása.

§ A beszerzési   munkafolyamat rendszer fejlesztésének támogatása.

Elvárások

Szükséges iskolai végzettség, egyéb képesítés:

  • Egyetemi végzettség vagy azzal egyenértékű IT   területen

Szükséges szakmai tapasztalat:

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat

Szükséges készségek, személyiségbeli jegyek:

  • Szükséges:   felsőfokú angol nyelvtudás
  • Előny: erős német nyelvtudás
  • Képesség és hajlandóság, hogy aktívan   irányítsa a továbbfejlesztést, illetve a szerverek és alkalmazások megbízható   működését
  • Jó kommunikációs készség, képes e-mailen,   telefonon és személyesen is együttműködni. Csapatmunkában való tapasztalat,   képes dolgozni és beilleszkedni egy már meglévő csapatba(n)
  • Problémamegoldó készség, folyamat- és   eredményorientált, alapos munkavégzés

Szükséges számítógépes ismeret:

  • Windows Server adminisztrációban (MS Server   2003/2008) szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Előny: Unix Server tapasztalat
  • MS Access adminisztrációban és fejlesztésben   szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • MS SQL vagy MySQL alapos ismerete
  • Web fejlesztés (pl.: PHP, Perl, JavaScript,   CSS) alapos ismerete
  • MS Excel alapos ismerete beleértve a Makro   fejlesztést is
  • HP ProLiant Hardware használatában szerzett   tapasztalat
  • Előny: WAN hálózati infrastruktúrák és   folyamatok ismerete
  • Statisztikák és riportok kezelésében szerzett   tapasztalat

Amit kínálunk

Sikeres pályázó részesülhet az ITSH által nyújtott   juttatásokból:

  •   Teljesítményarányos bónusz
  •   Ingyenes sportolási lehetőség
  •   Munkatársi ajánló programhoz kapcsolódó bónusz
  •   Cafeteria rendszer
  •   Készségfejlesztő tréningek
  •   Szakmai továbbképzések
  •   Csapatépítő rendezvények
  •   Nyelvtanulási lehetőség
  •   Céges rendezvények
  •   Életbiztosítás
  •   Ingyenes kávé

  •   Dinamikus csapatmunka
  •   Nemzetközi környezet
  •   Karrierlehetőség
  •   Cégen belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonómikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Kérünk, hogy angol vagy német nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honlapunkon keresztül   küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 72480

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen