Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Adatbázis Adminisztrátor

TAKINFO Takarékszövetkezeti Informatikai Kft.-Adatbázis Adminisztrátor
Hozzáadva 2012.08.13.
Hirdetés azonosító: 430694
lejárt

A Takarékszövetkezeti Informatikai Kft. (TAKINFO) Üzemeltetési főosztálya

 munkatársat keres.

Feladatok:

  • Adatbázis adminisztrátori feladatok elvégzése

Elvárások a leendő kollégánkkal szemben:

  • Felsőfokú szakirányú képzettség
  • Oracle termékek (10g, 11g) ismerete (rendszergazdai, adatbázis adminisztrátori) – DBA vizsga előnyt jelent
  • Oracle Service Registry
  • Oracle Database
  • Oracle Application Server
  • Oracle Internet Directory
  • Oracle BPEL Process Manager
  • Progress adatbázis kezelő (9.1e, 10.2b) üzemeltetési gyakorlat – DBA vizsga előnyt jelent
  • FireBird adatbázis kezelő üzemeltetésében szerzett jártasság
  • Banki rendszerek  és folyamatok üzemeltetésben szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Linux és Windows operációs rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Készenléti/ügyeleti rendszerben történő munkavégzés
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Pontosság, precizitás

Előny:

  • Pénzintézeti üzemeltetési tapasztalat

Kínálunk:

  • Szakmai előremenetel, fejlődés
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Műszaki / Mérnök, IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése