www.cvonline.hu

ADA Fejlesztő [ZFCE-A01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.08.26.
Jelentkezési határidő: 2012.06.26.
Hirdetés azonosító: 373949

Focus consulting

Megbízónk

Kanadai tulajdonú multinacionális cég budapesti leányvállalata keres ADA programozókat számítógépes szimulációs és katonai kiképző rendszerek fejlesztéséhez.

Feladatok

- Kis fős csoportokban történő szoftverkomponens fejlesztés
- A munkaszerződés határozatlan idejű, egy-egy project fél-egy éves távú, utána lehet más fejlesztési csoporthoz váltani, amennyiben erre van igény
- Ada fejlesztésekben való részvétel harci repülő szimulációs fejlesztések során
- A szükséges, új programozási nyelvek, eszközök megismerése, elsajátítása és használata a munkák során

Elvárások

- Min. 1 éves Ada83 és/vagy Ada95 programozási nyelvben szerzett tapasztalat
- Angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban
- Alkalmasság önálló munkavégzésre
- Határidők betartása, a kiírt feladat követelményeinek megfelelő eredmény teljesítése
- Csapatszellem
- Utazásra való hajlandóság

Előny

- C# vagy C++ vagy C programozási tapasztalat
- Német nyelv ismerete
- UNIX/Linux rendszerek felhasználói és/vagy programozói és/vagy adminisztrátori ismerete: verziókövetés, automatizált tesztelés, különböző build rendszerek ismerete
- Diploma előny, de nem feltétel

Egyéb

Munkavégzés helye:

Budapest (Buda) és alkalmanként tengerentúli és európai kiküldetés.

Amit megbízónk kínál:

- Flexibilis munkavégzés
- Cafeteria
- Ingyenes nyelvórák (angol, német)

Munkavégzés helye
Kategória
IT / Informatika
Régió