www.cvonline.hu
Account manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.05.29.
Jelentkezési határidő: 2012.06.01.
Hirdetés azonosító: 389293
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Vállalatunk több mint 10 éves tapasztalattal és kiterjedt kapcsolatrendszerrel rendelkezik az informatikai szektorban. Ezen belül az informatikai emberi erőforrással kapcsolatos szolgáltatásaink (T&M projektek) értékesítésére és menedzselésére keresünk lehetőleg informatikai végzettségű (vagy informatikában járatos), szolgáltatás értékesítésében tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, teljes körű ügyfélkezelés
  • Új ügyfelek, lehetőségek felkutatása
  • Szolgáltatásaink értékesítése, támogatása
  • Partnereknél projektfeladatot ellátó munkatársak teljes körű kezelése
  • Alvállalkozók kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdász, vagy informatikai végzettség
  • Kommunikációképes, szóban is aktív angol nyelvismeret
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Minimum elméleti szintű, informatikai architektúrák terén szerzett ismeret (Java, MS technológiák, adattárház, SAP, tesztelés, rendszerszervezés, stb.)

Előnyt jelent:

  • Szolgáltatások (főként informatikai) értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalásokban való jártasság
  • Német nyelvismeret
  • Banki, vagy telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a cv@bluebird.hu e-mail címre.