Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Zsaluzó ács

  • Intro EU Staffing
  • Külföld, Hollandia
  • A hirdetés 24 napja lejárt

Ön

Zsaluzó ács,

aki önállóan el tudja készíteni a műhelyben fazsaluzatot, benne a megfelelő vashálóval? Akkor Önt keressük.

Feladatok:

  • Fazsaluzat készítése önállóan műszaki rajz alapján
  • Szerelvények készítése és azok beépítése a zsaluzatba
  • Fazsaluzat átalakítása és karbantartása

Elvárásunk:

  • Legalább 3 év tapasztalat zsaluzó ácsként
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Proaktív hozzáállás
  • Önálló munkavégzés

Ajánlatunk:

  • Havi nettó1600 - 1975 euró fizetés
  • 150%-os túlórapótlék
  • Évente 24 nap szabadság
  • Szabadságpótlék-megtakarítás

Általános információk:

  • Saját szoba (lásd a weboldalunkon látható fényképet) heti 50 euróért beleértve a gázt, a villanyt és az internetet
  • Betegbiztosítási költségek heti 21,99 euró értékben
  • A munkabér nem tartalmazza a 8% szabadságpótlékot
  • Részvételi lehetőség holland nyelvtanfolyamon
  • Szükség esetén VCA és targoncavizsga letétele anyanyelven
  • Segítünk a hollandiai adóbevallás kitöltésében
  • Esteket és szombat reggeleket szervezünk a felmerülő kérdésekkel kapcsolatban, melyeken lehet majd kérdezni a munkabérrel, a bérkimutatással, a szabadnapokkal kapcsolatban, valamint arról, milyen teendőink vannak, ha van egy lakásunk Hollandiában vagy a tömegközlekedésről stb. Röviden tehát bármilyen kérdést meg lehet beszélni a hollandiai élettel kapcsolatban.
  • Útiköltségtérítés a cégnél érvényes megállapodások szerint
  • Biztosítunk munkaruházatot és/vagy munkaeszközöket
  • Ha szeretné, akkor segítünk a hollandiai letelepedésben

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Külföld
Hollandia
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Ács, asztalos
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre