www.cvonline.hu

Zöldterület karbantartó szakmunkás (Budapest)

  • A hirdetés 3 napja lejárt

MÁV Zrt.
zöldterület karbantartó szakmunkás

Helység
Budapest

Terület
Ingatlanüzemeltetés

Foglalkoztatás formája
Határozott idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési,
forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a zöldterület karbantartási munkák szakszerű ellátása
  • tevékenységi körébe tartozik a területrendezési, gyomtalanítási, fakitermelés, döntés, darabolás gallyazási, ágnyesési munkálatok elvégzése
  • amennyiben rendelkezik vasúti munkavezető végzettséggel, úgy időszakosan figyelőőri tevékenységgel bízható meg
  • részt vesz parkosítási munkálatokban
  • végzi a zöldterület karbantartás során használt gépek (motoros fűkaszák, láncfűrészek, magassági gallyazók) karbantartását
  • fakitermelő végzettség esetén ellátja a vágásvezetői feladatokat

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakmunkás végzettség
  • kisgépkezelői végzettség
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)- szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2018.02.15.

Bővebb felvilágosítást ad
Schmidtka Lászlóné 1/511-4512 / 01/45-12

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Kertész
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.18.