Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Zöldmezős beruházás - Tatabánya

  • T-HR Kft.
  • Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Zöldmezős beruházáshoz keresünk kollégákat az alábbi pozíciókba tavaszi kezdéssel: -Termelési vezető -Termelési mérnök - Műszakos termelési mérnök -Technológiai mérnök - Gépészmérnök - Villamosmérnök - Automatizálási mérnök - Karbantartómérnök - Minőségügyi mérnök - Könyvelő - Általános adminisztrátor Önéletrajzokat, jelentkezéseket a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk!

Végzettség:

Szakmai tapasztalat:

Informatika:

Egyéb követelmény:

Műszaki területre

Megjegyzés:

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Raktáros - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Folyamatmérnök - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a pozícióban az Ön feladatai l...

Sales Engineer - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:- Handling sales of products and tec...