Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

WWF Követ

  • A hirdetés 3 napja lejárt

LÉGY A KÖVETÜNK!

Munkatársakat keresünk

WWF Követ

munkakörbe.

Ha érdekel a természetvédelem, szívesen csatlakoznál egy fiatalos, dinamikus csapathoz és terjesztenéd is a környezettudatos gondolkodást, akkor téged keresünk! Jelentkezz adománygyűjtő csapatunkhoz! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • WWF hazai és nemzetközi céljainak, tevékenységeinek ismertetése az utca emberével,
  • környezeti nevelés, szemléletformálás,
  • támogató tagok toborzása Budapest forgalmas területein és bevásárlóközpontokban.

Elvárások:

  • környezet- és egészségtudatos, felelősségteljes gondolkodás,
  • jó kommunikációs készség,
  • határozottság,
  • kulturált, kedves, udvarias, közvetlen, nyitott személyiség,
  • megbízható munkavégzés csapatban és önállóan is.

Előnyt jelent:

  • folyamatban lévő, vagy befejezett tanulmányok,
  • tapasztalat környezetmérnök, természetvédelmi mérnök, biológus, ökológus, kommunikáció, értékesítő területen.

Amit kínálunk:

  • rugalmas időbeosztás, (4 vagy 6 órás, Te döntöd el mikor tudsz jönni)
  • fiatalos, folyamatosan bővülő csapat, (mert az is fontos, hogy jól érezd magad nálunk)
  • hosszú távú munkalehetőség (szeretnénk, ha évek múlva is a csapat tagja lennél)
  • előrelépési lehetőség (ez csak rajtad fog múlni, a lehetőséget biztosítjuk)
  • változatos belső és külső munkahelyszínek,
  • kommunikációs fejlődési lehetőség,
  • túrák, önkéntesség, csapatépítések,
  • teljesítményalapú bérezés (órabér: nettó 750-1050 HUF + jutalék)

Munkavégzés helye: Budapest

Munkakezdés időpontja: akár azonnali

Segíts Te is megmenteni a világot, ha szeretnéd kipróbálni magad nálunk, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Alapítvány / Non-profit
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetvédelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Aktiválás időpontja 2018.10.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre