Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Windows rendszertámogató mérnök

  • BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 22 napja lejárt

BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság, Gazdasági Főigazgató-helyettesi Szervezet, Informatikai Főosztály

WINDOWS RENDSZERTÁMOGATÓ MÉRNÖK

feladat ellátására

Foglalkoztatás

  • A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény (a továbbiakban: Hszt) alapján hivatásos jogviszonyban.

Foglalkoztatási jogviszony időtartama:

  • Határozatlan idejű

Munkaidőrend

  • Teljes munkaidő (hivatali)

A munkavégzés helye:

  • 1149 Budapest, Mogyoródi út 43.

Jogállás, illetmény és juttatások:

  • A Hszt. rendelkezései az irányadók. Az illetmény a tiszti besorolás „D” munkaköri kategóriához tartozó besorolás alapján kerül megállapításra.

Feladat, munka:

  • Windows szerverek üzemeltetése;
  • A cég által fejlesztett egyedi alkalmazások üzemeltetése, támogatása;
  • Fejlesztési projektekben való részvétel és azok szakmai támogatása;
  • Karbantartások, tesztelések és hibaelemzések végrehajtása;
  • Rendszerdokumentációk készítése, naprakészen tartása;
  • Egyéb üzemeltetési feladatok végrehajtása;
  • Kapcsolattartás partner intézményekkel;

Alkalmazási feltételek:

  • Felsőfokú végzettség – diploma;
  • Magyar állampolgárság;
  • Cselekvőképesség;
  • Büntetlen előélet;
  • Felsőfokú informatikus végzettség;
  • Orvosi, pszichológiai, fizikai alkalmassági vizsgálaton való részvétel és alkalmas minősítés;
  • Nemzetbiztonsági ellenőrzéshez való hozzájárulás;

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • Főiskolai vagy egyetemi iskolai végzettséget és, amennyiben van, szakképzettséget igazoló bizonyítványok másolata;
  • Részletes fényképes szakmai önéletrajz;
  • Motivációs levél;
  • Nyilatkozat arról, hogy a jelentkező által benyújtott anyagban szereplő adatokat a felvételi eljárásban részt vevők megismerhetik;
  • Nyilatkozat arról, hogy az anyagában foglalt személyes adatainak a felvételi eljárással;
  • Összefüggésben szükséges kezeléséhez a jelentkező hozzájárul;

Elvárások:

  • Windows rendszerekhez tartozó jártasság;
  • Virtualizációs technológiák ismerete pl.:Hyper-V, VMware;
  • Hálózati ismeretek komplex rendszerek üzemeltetéséhez;
  • Informatikai biztonságtudat és elhivatottság;
  • Magas fokú rendszerszemlélet;
  • Problémamegoldó képesség;
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat;

További előny:

  • Nyitottság a különböző technológiák iránt (Linux, VMware, Cisco);
  • MCP Windows minősítés;
  • Windows minősítés (MCSA. MCSE);
  • Releváns hálózati ismeret Windows és Cisco/VPN technológiákban;
  • PowerShell script nyelv ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány;

Amit kínálunk:

  • Piacképes munkavállalói bérezés;
  • Szakmai kihívások, kreatív problémafeltárást és –megoldást igénylő feladatok;
  • Jó hangulatú, dinamikus, gyorsan fejlődő kreatív csapat;

A jelentkezés benyújtásának módja, határideje:

  • Elektronikus úton.

A jelentkezés elbírálásának módja, rendje:
Az előszűrés az önéletrajzok és motivációs levelek alapján történik. A kiválasztott pályázóknak a személyes meghallgatáson eredetben kell bemutatni a végzettséget igazoló oklevelet, valamint három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványt eredetben kell benyújtani.

A jelentkezőknek a munkába állását megelőzően egészségügyi, pszichikai és fizikai alkalmassági vizsgálaton kell részt venniük az 57/2009. (X. 30.) IRM-ÖM-PTNM együttes rendelet alapján.

A jelentkezők a felvétellel kapcsolatos döntésről elektronikus úton kerülnek kiértesítésre.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a Link megjelenítése honlapon szerezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre