Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Windows rendszermérnök (B23WSE)

  • A hirdetés 5 napja lejárt

A digitális világ egyik leggyorsabban fejlődős SaaS vállalkozásába keresünk tapasztalt

Windows rendszermérnök

kollégát. A cég termékeit világszerte használják, világszínvonalú márkát képviselnek.

Partnerünk belső informatikai részlegére Windows rendszermérnököt keresünk. A pozícióban felelős leszel a belső IT környezet műszaki kialakításáért, tervezéséért, üzemeltetéséért és teljesítmény-növeléséért. Leendő kollégaként mélyreható ismereteket szerezhetsz Microsoft Active Directory-ban, a Windows 2012/2016 szerver földrajzilag elosztott multi-domain/multi-forest megvalósításában, Azure AD / AADDS és Office 365 környezetben, HP, Dell szerverfelügyeletben, valamint Hyper-V-ben Storage (NetApp) menedzsmentben, virtualizált környezetben.

Pozíció azonosító: B23WSE
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Feladatok

  • Implementálod és felügyeled a megfelelő szoftver- és hardware eszközöket
  • Több kontinensen, több országban található informatikai csapattal dolgozhatsz együtt
  • Kompetenciáid alapján magad ütemezheted a telepítéseket és frissítéseket
  • Belső Active Directory és Windows szerver infrastruktúrát támogatod, és a idetartozó nagy fizikai és virtuális szerverkörnyezetet is (300+ szerver)
  • Iránymutatást és támogatást biztosítasz a 3rd party rendszerek és alkalmazások integrálásához
  • 2nd and 3rd Level támogatást nyújtasz a végfelhasználóknak

Elvárások

  • 3+ év mérnöki tapasztalattal rendelkezel Windows 2012/2016 szerverekkel fizikai és virtualizált környezetben, Hyper-V, HP/Dell szerver, hardvere infrastruktúrában
  • Van 3+ év tapasztalatod implemetálásban, konfigurálásban és rendszerfelügyeleben Microsoft Active Directory környezetben (Group Policy, DNS, DHCP, AD Trusts, LAPS, Certificate Authority etc.)
  • Legalább 1 évet dolgoztál már Azure AD Connect/DirSync és on-premice ADFS/MFA támogatásában
  • Jól ismered a TCP/IP hálózati protokollokat
  • Képes vagy részletesen dokumentálni az infrastruktúra kiépítésének és konfigurációjának szükséges lépéseit
  • Ügyelsz a határidők betartására és jól priorizálsz multi-tasking feladatokat
  • Képes vagy elővenni hibaelhárító képességed hardveres és szoftveres alkalmazások esetében
  • Munkád során szükség lehet utazási hajlandóságra

Előny

  • DevOps területen szerzett tapasztalat
  • Powershell scripting
  • Tapasztalat SAN / NAS (NetApp) rendszerekben; SCCM, SQL, Exchange, Sharepoint, vmWare vSphere vagy Linux adminisztrációban
  • Microsoft Intune, MDM/MAM, Azure AD Proxy területen szerzett tapasztalat
  • SolarWinds Orion Suite-ban való jártasság
  • MCSA/MSCE képesítés vagy ezzel egyenértékű szakmai tudás

Egyéb információ

  • Világszínvonalú szoftverek fejlesztése a kutatási és fejlesztési központok együttműködésében Magyarországon és Bostonban
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • FedEx napok és éves Hackathons, hogy bemutassátok akár a legkülönlegesebb ötleteiket is
  • Workshopok, konferenciák, tréningek és találkozók a szakmai fejlődés jegyében
  • Ingyenes e-könyvek és interaktív angol nyelvtanfolyamok
  • Kerékpár- és longboard-barát iroda, “Bring Your Pet to Work”- napok

Helyek VI. kerület
Pest
Kategória IT / Informatika > Hardver mérnök, It szakértő, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre