Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Windows kliens oldali szakértő

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.17.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Kliens üzemeltetésben szerzett releváns tapasztalattal keresünk munkatársat Megbízónk számára profi kliens támogató szakértői csapatba.

Feladatkör, felelősségek:

FELADATOK: • Windows 10 build-ek tesztelése a főbb alkalmazásokkal (böngésző, Java, Adobe, SAP, és egyéb gyártói szoftverek), • Kompatibilitás vizsgálat és javaslattétel az esetleges hibák kiküszöbölésére • Manuálisan telepítendő alkalmazások automatizált telepítésűvé tétele • Eseti igények kielégítésére megfelelő funkcionalitású „dobozos” termék felkutatása • Mobil / tablet alkalmazások tesztelése és vállalati környezethez illesztése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Munkakör betöltésének feltételei: • Felsőfokú szakirányú végzettség • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás • Min. 3 év gyakorlat kliens üzemeltetésben • Telepítés, hibakeresés és scriptelésben szerzett tapasztalat, Windows szakértelem • GPO, SCCM ismerete • Rendszerszintű gondolkodás, rugalmasság és proaktivitás

Nyelvtudás:

Középfokú szakmai angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk egy több mint 60 éve kereskedelemmel foglalkozó cég, melynek jelenlegi profilja: • alapanyagkereskedelem élelmiszeripar-,vegy-,és gyógyszeriparban, • kozmetikai és gyógyszer késztermék kereskedelme. Amit megbízónk kínál: • versenyképes fizetés, • cafeteria, • 13. havi fizetés, • stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér • kamatmentes lakáshitel, • élet- és balesetbiztosítás, • saját konditerem

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Rendszergazda
Gyógyszeripar / Vegyipar
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre