www.cvonline.hu

Windows és hálózat adminisztrátor gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.08.01.
Hirdetés azonosító: 1918609
lejárt

MetLife világszerte kínál életbiztosítási és életjáradék programokat, alkalmazotti juttatásokat, valamint vagyonkezelői szolgáltatásokat.

A MetLife Magyarországi Fióktelepénél a magyar életbiztosítási piacon is értékálló hozamokat nyújtó és hosszú távú pénzügyi biztonság megteremtésére alkalmas megoldásokat kínálnak. Számukra fontos, hogy ügyfeleinknek az elvártnál jobb minőségű szolgáltatást nyújtsanak, amelyre a jól felkészült kollégák jelentik a garanciát.

Feladatok:

  • Felhasználók támogatása IT problémák elhárításában
  • nyomtatók, IT eszközök karbantartása és hibaelhárítása
  • az IT üzemeltetési osztály napi munkájának támogatása, ad-hoc feladatok elvégzése
  • alkalmanként éjszaki munkavégzés

Munkaidő:

hétfő - péntek napi 8 óra 8.00-17.00 óra között (heti 20-40 óra vállalás)

Amit kínálunk:

  • bruttó 1500 Ft/óra diákbér

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 18 év betöltése

Előnyt jelent:

  • Cisco CCNA Discovery, Windows rendszergazdai ismeretek

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre