www.cvonline.hu

Hegesztő 135/136 - Dánia

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Dánia

Munkavégzés helye: Dánia

Munkakezdés ideje: 2018. március

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Dániába

135/136 hegesztőket

Az Ön feladatai:

– 135/136 hegesztés ( nemesfém, fekete acél)

–  sportcsarnokok, arénák acél anyagainak hegesztése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintűangol nyelvtudás

– szakmai rajzok, tervrajzok olvasni tudása (ellenőrzik teszttel mielőtt szerződést adnak)

– tapasztalat hegesztőként

– saját autó nem kell

– önálló munkavégzés tervrajzról

– kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

– érvényes minősítés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– dán munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: br. 138,95 dán korona/óradíj

– szállás a munkaadó által szervezett, a munkavállaló által fizetett

– túlórázási lehetőség

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!