Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

WIG / MAG hegesztő – Németország, Ravensburg

Silverhand Hungary Kft
Régió: Külföld

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Németország

Munkavégzés helye: Németország, 88213 Ravensburg

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy partnerünknek keresünk hosszú távra, Németországba

WIG / MAG hegesztőt

Az Ön feladata:

  • WIG / MAG hegesztési feladatok ellátása műszaki rajz alapján

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkaterületen szerzett munkatapasztalat
  • Szakmai végzettség
  • Műszaki rajz olvasása
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz

Amit nyújtunk:

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 1800 – 2000 euró / hó
  • Német partner által biztosított ingyenes szállás
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Helyek Külföld
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Egyéb
Aktiválás időpontja 2019.12.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre