www.cvonline.hu
Wifi rendszermérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2018.07.16.
Jelentkezési határidő: 2018.03.07.
Hirdetés azonosító: 1400651
lejárt

Wifi rendszerménök kollégákat keresünk partnercégünk dinamikusan bővülő távközlési csapatába.

Feladatok:

  • Level 2 és 3 szinten történő hibaelhárítás, troubleshooting
  • Új szeközök telepításe esetében végpontok integrálása
  • Végponti eszközök konfigurálása
  • Távfelügyeleti megoldások managelése
  • Eszkalációk kezelése
  • Nagyvállalati ügyfélkör kiszolgálása
  • Level 1-es kollégákkal illetve ügyfelek szakmai képviselőivel való aktív együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök, informaitika, távközlés)
  • LAN, WAN, Wifi ismeretek
  • Hálózati eszközök konfigurálásában szerzett tapasztalatok
  • Angol nyelv ismerete (szaknyelvi, főleg írásban használatos)
  • Preczitás, megbízható hozzállás

Amit nyújtunk:

  • Szakmai kihívásokkal teli munkakör
  • Támogató, innovatív csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos projektek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2018.02.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre