Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Webshop ügyintéző

  • Stileinterio.hu Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 54 napja lejárt

A Stileinterio.hu Kft.

webshop ügyintéző

munkatársat keres Bp. 13. kerületi központjába.

Feladatok:

  • internetes vásárlók kiszolgálása:
    • megrendelések kezelése
    • termékek raktári összegyűjtése, leválogatása megrendelések, szállítólevél alapján
    • termékek szállításra alkalmas csomagolása, dobozolása
    • számlakiállítás
    • csomagfeladás, adatrögzítés a futárszolgálat rendszerébe
  • webáruház karbantartása
  • termékek árazása, címkézése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Excel, Word
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • megbízhatóság, lojalitás

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • káros szenvedélyektől való mentesség
  • közeli lakhely

A bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzokat várjuk.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre