Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Webshop / irodai adminisztrátor

  • Löbest Kft.
  • Pomáz, Budapest
  • A hirdetés 34 napja lejárt

Webshop illetve irodai adminisztrátor -  Pomáz

Feladatok:

  • meglévő webshopok naprakészen tartása, árazás, termékfeltöltés
  • hírlevél készítés
  • irodai adminisztráció

Elvárások:

  • biztos számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel)
  • html, php alapismeretek
  • valamilyen fotószerkesztő program alapismerete (pl.:Photoshop)
  • magabiztosság
  • precizitás

Előny:

  • hasonló területen történt munkavégzés
  • műszaki beállítottság
  • érdeklődés a kertészet és kerti gépek iránt,
  • könyveléssel kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk:

  • fizetés: nettó 200-250.000 Ft
  • kreatív munkakör;
  • fiatal, családias csapat tagja lehetsz;
  • biztos, hosszú távú munkahely;
  • rész vagy teljes munkaidő
  • egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Pomáz

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzed, azonosulni tudsz a munkakörrel, kérlek küldd el az eddigi tapasztalataiddal alátámasztott fényképes önéletrajzod.

Helyek Pomáz
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Programozó, Webmester
Marketing / Reklám / Média / PR > Szerkesztő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre