Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Webshop Adatrögzítő Adminisztrátor (Referencia szám: REF1648)

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.05.25.

Webshop Adatrögzítő Adminisztrátor

pozícióba keresünk munkatársat multinacionális partnerünk számára.

Feladatok:

  • Új termékek profiljának elkészítése a webshop számára
  • Műszaki termékek adatainak átnézése, szükség esetén javítása, majd feltöltése a honlapra
  • Webshop cikkek karbantartása, feltöltése, aktualizálása
  • Termékleírások elkészítése, angolról magyarra való fordítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Adatrögzítésben szerzett minimum egy éves tapasztalat
  • Monotonitás-tűrés
  • Minimum alapfokú angolnyelv-tudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Multinacionális kiskereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat
  • Szaniter és csempe területen, vagy világítás és festék területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes fizetés
  • Utazási támogatás
  • Fiatal, lelkes csapat
  • Dinamikusan fejlődő szervezet
  • Modern irodai környezet
  • Fejlődési, tanulási lehetőség a szervezeten belül

Munkavégzés helye:

  • Észak-Pest külterülete (tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető)

Iratkozzon fel állásértesítőre