Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Webfejlesztő

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2020.01.27.
Jelentkezési határidő: 2020.02.04.

Feladatok:

  • A vállalat weboldalához tartozó IT rendszereinek fejlesztése, üzemeltetése JAVA környezetben
  • Adobe Experience Manager (CMS), Attivio Enterprise Search Engine rendszerek fejelsztése, támogatása
  • Globális projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Objektumorientált programozási ismeretek
  • Relációs adatbázis modell, valamint SQL alapszintű ismerete
  • Front-end technológiák ismerete előnyt jelent

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Rendszerüzemeltető, Webmester
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre