Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Webfejlesztő informatikus

  • A hirdetés 58 napja lejárt

Webfejlesztő informatikust

keres a Lincos Kft.

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • PHP, JavaScript, Node.js, HTML(5), CSS(3) szerzett tudás, e területeken szerzett tapasztalat
  • MySQL vagy más relációs adatbázis-kezelésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (legalább középfokú írott)
  • Tapasztalat webshop fejlesztésében, karbantartásában
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatmunka
  • GIT verziókövető rendszer ismerete

Előnyök:

  • Joomla! CMS rendszer ismerete
  • Prestashop CMS rendszer ismerete, modul készítésben szerzett tapasztalat
  • Linux ismerete felhasználói szinten
  • Előnyt jelent a site-builderként szerzett tapasztalat
  • Valamint jártasság (Bootstrap 3.x) reszponzív oldalak fejlesztésében
  • Mobil alkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Meglévő weboldalaink folyamatos továbbfejlesztése
  • Új egyedi igények alapján történő fejlesztések elvégzése

Amit kínálunk:

  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Hajdú-Bihar megyében lakóknak utazási költségtérítés
  • Nettó fizetés : 400.000,-Ft-tól

Munkavégzés helye: Debrecen

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre