www.cvonline.hu

Webdesigner

  • A hirdetés 1096 napja lejárt

QUAESTOR Csoport

Operatív Marketing Igazgatósága

keres

Webdesignert

Feladatkör:

  • weboldalak, hírlevelek, landing page-ek grafikai tervezése a cégcsoport arculati kézkönyvének megfelelően
  • bannerek készítése
  • együttműködés ux-er, grafikus és fejlesztő kollégákkal

Elvárások:

  • Adobe Photoshop, Flash magas szintű használata
  • tapasztalat webes tartalmak tervezésében: weboldalak, bannerek, hírlevelek
  • csapatmunka, új ismeretekre való nyitottság, gyors és pontos munkavégzés
  • html, html5, css3 alapszintű ismerete
  • angol nyelvű szakmai cikkek megértése

Aminek örülünk (előny):

  • html, css3 elmélyültebb ismerete
  • html5, javascript (jquery), bootstrap használata
  • Adobe Illustrator, Fireworks, Indesign ismerete

Amit ajánlunk:

  • részvétel egy nagyvállalat webes megjelenésének kialakításában
  • változatos feladatok
  • tanulási lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.02.11.
Egyéb hasonló állások Önnek
Supplier Quality Engineer

Trenkwalder Kft

On behalf of our multinational client, we are l...
Vas

Tesztmérnök

Multinacionális autóipari elektronikai termékek...
Vas

NPI Minőségbiztosítási mérnök

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező Partner...
Fejér