www.cvonline.hu

WEBDESIGNER

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon III. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Hallottál már a kriptovalutáról és egyéb digitális fizetőeszközökről?  Szívesen dolgoznál egy innovatív szakterület aktív tagjaként? Mi elkötelezett vagyunk a témában és hisszük, hogy ez lesz a jövő fizetőeszköze! Ha a téma felkeltette az érdeklődésed, akkor Te vagy a mi emberünk és ez most a Te lehetőséged! Stabil, nemzetközi hátterű csapat tagjaként szakmai tapasztalataidat bővítsd most velünk, várjuk jelentkezésed

WEBDESIGNER

pozíciónkra.

Feladataid lesznek:

  • online felületek alapkoncepcióinak kidolgozása, nyomon követése, továbbfejlesztése
  • webes arculattervezési folyamatok teljes körű koordinálása és végrehajtása
  • web grafikák, bannerek, animációk készítése
  • backend és marketing támogatás
  • együttműködés a többi munkatárssal, partnerrel és projektvezetővel

Elvárásaink:

  • minimum 2 év tapasztalat web design területen
  • HTML5, CSS, Adobe Photoshop ismeret
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • nyitottság az új technológiák iránt

Előnyt jelent:

  • Php, MySQL ismeret
  • rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • ha saját ötleteiddel is hozzájárulsz a csapat sikereihez
  • keresőoptimalizálási, online marketing ismeretek
  • gyakorlati ismeretekkel rendelkezel adatbázis kezelésben
  • német nyelvtudás

Ha úgy érzed, hogy nem minden elvárásunkat tudod teljesíteni, de legalább egy szakmai területen kimagasló a szakmai felkészültséged, akkor is várjuk jelentkezésed!

Amit leendő csapattagunknak nyújtunk:

  • Versenyképes bérezést
  • Összetartó csapat, nyitott közösség
  • Részvételt nemzeti és nemzetközi szintű startup projektek megvalósításában
  • Korszerű technikai hátteret
  • Szakmai továbbképzéseket

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR > Designer
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.02.07.