Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Webáruház adminisztrátor

  • LuckyPhones kft
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Feladatok:

  • Vásárlók részére pontos, magasszintű információk nyújtása a termékekről
  • Webáruházas és telefonos megrendelések rögzítése, kezelése
  • Rendelés visszaigazolás, esetlegesen teljesítési ütemezés egyeztetés a vevőkkel
  • Számlázás, árubeérkezések ügyviteli rendszerbe betárolása
  • Áru összekészítés, csomagküldés
  • Webáruházba adatfeltöltés (termékfeltöltés), a feltöltött tartalmak folyamatos karbantartása
  • Iroda rendben tartása
  • Egyéb adminisztráció

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Aktívan használt számítógépes ismeretek (Excel, Word, Levelező program, stb.)
  • Jó kommunikációs képesség, türelem, kedvesség
  • Rugalmasság, probléma megoldás
  • Megbízhatóság, pontosság
  • a tapasztalat hiány sem okoz nekünk problémát, pályakezdők, frissen érettségizettek jelentkezését is szívesen várjuk, akiket betanítunk.

Előnyök:

  • Webáruház kezelésben szerezett tapasztalat
  • Budapesti lakhely

Amit kínálunk:

  • Kezdőfizetés nettó 200.000 Ft + juttatások
  • Kulturált munkakörnyezet, kényelmes klimatizált iroda
  • Fiatalos, pörgős, jó hangulatú csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkahely

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. Kerület
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 10:00 -18:00

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérlek, hogy egy magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal pályázz!

Várjuk jelentkezésedet online!

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor, Szervező, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre