Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Web fejlesztő

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Webfejlesztő

A National Instruments IT részlege Web Fejlesztő pozícióba keres munkatársat debreceni telephelyére. Az új munkatárs részt vesz vállalatunk weboldalának (ni.com) informatikai rendszereinek fejlesztésében, üzemeltetésében egy nemzetközi csapat tagjaként. Fejleszti és támogatja többek között az Adobe Experience Manager (CMS), Attivio Enterprise Search Engine rendszereket, az IBM WebSphere Commerce és egyéb platformokon alapuló megoldásokat.

Főbb feladatok és hatáskör

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Objektumorientált programozási ismeretek
  • Relációs adatbázis modell, valamint SQL, PL/SQL alapszintű ismerete
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelenthet

  • JEE technológiák ismerete (servlet, JSP, JSF, RichFaces, JDBC, JAXP, JMS, stb.)
  • Front-end technológiák ismerete (CSS3, HTML5, JavaScript, Bootstrap, jQuery)
  • Eclipse fejlesztői környezet és a fejlesztéshez kapcsoló eszközök ismerete (maven, ant, log4j, jUnit)
  • CMS rendszerekkel, keresőmotorokkal, verziókezelő rendszerekkel szerzett tapasztalatok
  • Oracle Weblogic, JBoss alkalmazásszerverek ismerete
  • Felhő alapú rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Agile szoftverfejlesztési metodológia gyakorlati ismerete
  • IBM WebSphere Commerce platform ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
  • Kihívásokkal teli munka
  • Karrierlehetőség
Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2018.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre