Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

WEB fejlesztő gyakornok

  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Az NI-nál egy olyan összetartó és jókedvű közösség vár, akikre számíthatsz, ha szakmai segítségre van szükséged, de a szórakozásra, a munkán kívüli feltöltődésre és lazításra is nagy hangsúlyt fektetünk. Legyen szó akár közös focimeccsekről, főzőversenyekről, vagy csak egy közös Happy Hour szervezéséről.

Támogatunk az egyetemi tanulmányaid mellett szakmai ismereteid bővítésében és karriered építésében és lehetőséget biztosítunk új technológiák megismerésére, valamint használatára, hisz nálunk mindent megtalálsz, ami ma IT.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Cégünk weboldalának (ni.com) fejlesztésében és üzemeltetésében való részvétel
  • 5-7 fős csapatban technikai és üzleti szoftver megoldások kínálása, hibák javítása
  • Együttműködés a csapattagokkal SCRUM módszertan alapelvei alapján

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony informatikai területen
  • Minimum heti 20 óra munkavégzés
  • Társalgási szintű angol-nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Objektumorientált programozási és relációs adatbázis modell ismeretek
  • Java, SQL, HTML alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos betanulás mentor programon és tréningeken keresztül
  • Versenyképes fizetés, és további kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előmeneteli lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő
  • Összetartó és támogató közösség és kiemelkedő vállalati kultúra

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus, Szoftver tanácsadó, Szoftvermérnök, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre