Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Web- és médiaszerkesztő, szövegíró

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.12.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

Véredben van a kreatív szövegírás?
Ismered a Mailchimpet és nem félsz használni?
Nem okoz gondot Wordpressel összedobni egy honlapot?
Ha a válasz igen, ne menj tovább, mert Te vagy a mi emberünk!

Kelet-Magyarország piacvezető munkaerő-kölcsönző és –közvetítő cégcsoportjának marketing csapata várja jelentkezésedet

Web- és médiaszerkesztő, szövegírói

pozíciójába, Debrecenbe, akár azonnali kezdéssel.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Offline és online kreatív anyagok szövegezése
  • Hírlevelek elkészítése és kiküldése
  • Webes felületek és social media oldalak kezelése
  • Landing page-ek tervezése, szerkesztése
  • Weboldalak készítése, menedzselése

Mindenképp jelentkezz ha:

  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalatod van,
  • Ismered és használod a Mailchimpet és a Wordpresst,
  • Szeretsz ötletelni, több nézőpontból megvizsgálni a dolgokat,
  • Kiváló a helyesírásod,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban.

Miért lesz jó Neked, ha Téged választunk?

Olyan munkatársat keresünk, aki számára értékkel bír, hogy egy fiatal, ambiciózus, kreatív marketing csapat tagja lehet. Cserébe sokrétű és kihívást jelentő feladatokat kínálunk, mely által fejlesztheted szakmai kompetenciáidat és kiélheted a kreativitásodat.

Ne habozz, várjuk jelentkezésedet!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Hirdetési szakértő, Hirdetésszerkesztő, Marketing elemző, Marketing menedzser, Marketing szakértő, Médiamenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre