Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Web API fejlesztő R&D területre - Debrecen (Referenciaszám: BV-2260)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.10.14.
Jelentkezési határidő: 2018.04.11.
Hirdetés azonosító: 1250691

Feladatok:

Egy újonnan megalakult agilis módszertan alapján működő R&D csapat tagjaként az alábbi kihívások várják:

  • Részvétel egy minden eszközön futó app back-end fejlesztésében
  • Felhő alapú, Microsoft Azure-ben hostolt API és a hozzá kapcsolódó adatbázis fejlesztése
  • Identity Management megtervezése és automatizálása
  • Rendszerek közti kommunikáció kialakítása, fejlesztése és üzleti igény szerinti újradefiniálása
  • Egyeztetés az üzleti oldal képviselőivel a különböző upgrade-ek kapcsán
  • Fejlesztéshez kapcsolódó tesztelés és hibakeresés

Elvárások:

  • Legalább 3 év releváns gyakorlati tapasztalat
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Gyakorlat ASP.NET core web API vagy web app fejlesztésében
  • Microsoft Azure szolgáltatásainak ismerete pl. App Service, Azure AD
  • Magabiztos MSSQL ismeretek
  • Több éves C# tapasztalat előnyt jelent
  • State of the art / cutting edge technológiákkal járó kihívások felvállalása
  • Szisztematikus és precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Debrecen

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő informatikai szolgáltató partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-2260-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.03.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre